Naše cíle

Proč to děláme?

Olomoucký a Zlínský kraj (tedy NUTS2) má jedinečné zdravotnické instituce. Národní telemedicínské centrum ve Fakultní nemocnici Olomouc, Vědeckotechnický park UP, Ústav molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty UP či Nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně dávají dohromady prostor, kde se setkává věda a komerční sféra. Nechceme, aby náš výzkum zůstával v šuplíku. Chceme, aby se naše práce rozšířila do malých a středních firem v regionu, v České republice a v Evropě. Více o zakladatelích naleznete v záložce Konsorcium. Věříme, že v digitalizaci se skrývá budoucnost zdravotnictví, průmyslu i dalších odvětví.

Našim cílem je připojení DIGI2Health do sítě digitálních inovačních hubů a tím umožnit malým a středním podnikům z regionu digitalizovat jejich procesy. Zcela navazujeme na principy a cíle elektronického zdravotnictví Ministerstva zdravotnictví ČR.


S čím vám pomůžeme?

Testování před investování

  • Přijďte si k nám zdarma otestovat váš produkt dříve a zjistěte, zda-li se hodí do vaší firmy.

Získání digitálních dovedností

  • Naučte se ovládat a pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi.

Inovativní ekosystém a networking

  • Potřebujete pomoci s kyberbezpečností vaší firmy? Můžeme vás propojit na digitální inovační hub, který se tímto tématem zabývá. Potřebujete superpočítač či umělou inteligenci? I s tím vám může pomoci hub, který se touto technologií zabývá, ať už je v Praze nebo v Barceloně.

Podpora při hledání investic

  • Nevíte, kde vzít na digitalizaci peníze? Naši specialisté vám pomohou s hledáním finančních zdrojů ať už z dotačních titulů či ze soukromé sféry.